Właścicielem kancelarii adwokackiej jest adwokat Magdalena Murawska-Gutowska. To absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na uniwersytecie Warszawskim. Wiedzę z dziedziny prawniczej połączyła także z wykształceniem psychologicznym – ukończyła psychologię ogólną na Uniwersytecie SWPS. Płynnie mówi w języku angielskim. Ukończyła kurs z zakresu obowiązków związanych z przeciwdziałaniem praniu pieniędzy oraz przeciwdziałaniu finansowania terroryzmu.

W branży prawniczej pracuje już od 2011 roku.

Wieloletnie doświadczenie przekłada się na bardzo dobrą znajomość różnych dziedzin prawa. Adwokat posiada szeroką wiedzę w zakresie prawa cywilnego, prawa karnego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa administracyjnego oraz prawa ubezpieczeń społecznych.

Pierwsze szlify zawodowe właścicielka kancelarii zdobywała jeszcze w trakcie studiów, odbywając praktyki w kancelariach prawniczych. W swojej zawodowej karierze ma także kilkumiesięczną pracę dla Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi – jako praktykantka wspierała Departament Prawno – Legislacyjny.

Pracę jako pełnoprawny adwokat rozpoczęła w 2018 roku. Od tego czasu zdobywała doświadczenie w wielu prestiżowych kancelariach, w międzyczasie kończąc aplikację adwokacką. W 2017 roku założyła własną działalność, zaczynając pracę na własny rachunek i własne nazwisko. Od tego czasu wsparła poradami i obsługą prawną wielu zadowolonych klientów. Obecnie wierzy, że i Ty dołączysz do tego grona.

Zadzwoń